HAKKIMIZDA

2010 yılından günümüze kadar TETRA YAPI;

İnşaat yapımında iç cepheden dış cepheye, kaba inşaattan peyzaj işlerine, elektrik işlerinden mekanik işlere birçok alanda hizmet vermeye başlayarak o tarihten bugüne kadar deneyimli ve uzman kadrosu ile bir çok büyük projeyi gururla tamamlamıştır.

Sektörün önde gelen firmaları ile birlikte çalışarak ve hizmet kalitesini yükselterek müşteri memnuniyetini kendine hedef olarak benimsemiştir.

KENDİNİ “YENİLEYEN”

TETRA YAPI, sektöründeki “Global” gelişmeleri ve güncel teknolojileri sürekli olarak takip etmektedir. Tüm uygulamalarımızda güncel ve yenilikçi çözümler üreterek, marka değerimize sürekli artı puan katıyoruz…

VİZYONUMUZ

TETRA YAPI olarak, hizmet verdiğimiz sektördeki kalitemizi arttırarak sürdürmeyi, yapı alanındaki ismimizi genç, dinamik, yenilikçi kavramlarıyla kalıcı bir şekilde büyüterek ileriye götürmektir.

MİSYONUMUZ

Kuruluşumuzu tercih eden müşterilerimizin memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutarak, uygulamalarımızda, en verimli ve uzun ömürlü çözümleri üretmek, hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmaktır.

“HERŞEY” KURALLARA UYGUN

Kalite tüm çalışanlarımızın dengeli olarak paylaştığı bir sorumluluktur. Çevreye, İş sağlığı ve Güvenliği kurallarına ve topluma olan sorumluluğumuzun bilincinde hareket ediyoruz.

İLETİŞİM

  • 0 (532) 703 31 84

  • 0 (553) 241 98 38
  • info@tetrayapi.com

Sosyal Medya